Fotogaléria

 

Exteriér Chaty Horec

 

Interiér Chaty Horec

Ubytovanie typ Slovenská izba

Ubytovanie typ Family 1

Ubytovanie typ Family 2

Ubytovanie typ Standard ´4´

 

 

Ubytovanie typ Standard ´5´

Sauna a výrivka

no images were found

Oslavy

 

Blízke okolie chaty ( naše MAGNETKY)

Veľká Fatra

Horstvo zaberá rozľahlý, zväčša zalesnený štvoruholníkový priestor, na jeho rohoch ležia mestá Ružomberok, Martin, Turčianske Teplice a Banská Bystrica. Najrušnejšími turistickými a lyžiarskymi centrami sú Malinô Brdo Ružomberok, Donovaly a od r.2005 aj zimné lyžiarske stredisko Revúcky raj, ktoré je priamo v obci s vlekmi dlhými 1680m, 400m. Centrum Malinô Brdo spája kabínková lanovka s dolinou Hrabovo, kde horná stanica je zároveň východiskom túr na ďalšie pekné výhľadové vrchy Sidorovo, Šiprúň, Tlstá Hora, Smrekovica. Veľkej obľube v lete aj v zime sa teší hrebeňový prechod z Ružomberka cez Smrekovicu, Rakytov a Čierny Kameň ku chate pod Borišovom a ďalej na Krížnu a Kráľovu studňu.

Medzi najznámejšie strediská športu v okolí patria:

Zimné strediská :

  lyžiarske stredisko

Donovaly

  16 km od penziónu – smer Banská Bystrica
  • škola paraglidingu
  • bobová dráha
  • požičiavanie športových potrieb
  • lezecká stena
  • lyžiarska škola
  • rozprávková dedinka Habakuky
 • lyžiarske stredisko Malinô-Brdo 25 km od penziónu – smer  Ružomberok
 

Letné strediská:

Rekreačný komplex Gothal Liptovská Osada – celoročne otvorený vodný svet s krytým nerezovmý 25-metrovým plaveckým bazomn, relaxačným a detským bazénom, saunovým svetom, fitnes centrom s lezeckou stenou a golfovým simulátorom.

Na juhovýchodnom upätí Veľkého Choča sú rozložené kúpele Lúčky. Termálne pramene sa tu využívajú na liečbu ženských chorôb (27 km). Pod hrebeňom mohutnej Prašivej sa nachádzajú pramene minerálnych vôd Korytnica.

Turistami vyhľadávané sú aj rekreačné termálne bazény v Liptovskom Mikuláši – Tatralandia, Liptovskom Jáne, Bešeňovej, či pláže na Liptovskej Mare a iné prírodné kúpaliská.